Domy
szkieletowe

Domy szkieletowe
kanadyjskie

Trwałe i solidne

Domy z drewna charakteryzują się dużą wytrzymałością i stabilnością. Wbrew obiegowym opiniom nie są narażone na pożar bardziej niż budynki murowane. Za to, w przeciwieństwie do nich, są niezwykle przytulne, co wynika z zastosowania naturalnych materiałów.

W ramach oferty budowy domów drewnianych nasi klienci znajdą szereg opcji pozwalających na dopasowanie zamawianego domu do swoich potrzeb.

Gwarantujemy sprawny proces budowy i korzystne ceny.

Gotowy projekt

Tym z Państwa, którzy cenią sobie błyskawiczne rozwiązania, proponujemy zapoznanie się z naszymi projektami. Wystarczy tylko rzut oka, akceptacja - i gotowe! Nasza ekipa od razu zabierze się za realizację stworzonego już wcześniej projektu.

Zobacz nasze projekty

Atrakcyjna cena

Domy kanadyjskie są tańsze w budowie od domów murowanych. Ze względu na różnorodność rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie cena każdego projektu ustalana jest indywidualnie.

Zapytaj o cenę

Stan deweloperski

Dom w stanie surowym zamkniętym, w którym położono instalacje i płyty gipsowo-kartonowe na ścianach. Obiekt gotowy jest do wykończenia przez inwestora zgodnie z jego potrzebami i gustem.

Wybieram

Stan pod klucz

Rozwiązanie przeznaczone dla klientów indywidualnych. W jego ramach zapewniamy całkowite wykończenie budynku (łącznie z malowaniem ścian). Dom zostaje przekazany inwestorowi w stanie gotowym do zamieszkania.

Wybieram

Drewniane domy szkieletowe, które mogą Państwo u nas zamówić, to najlepszy wybór, jeżeli zamierzają Państwo cieszyć się szybko skonstruowanym budynkiem, do którego można będzie wprowadzić się od razu po otrzymaniu kluczy.

zaletą domków kanadyjskich jest to, że ich budowa z reguły jest tańsza od budowy domów murowanych.

Ponadto każdy budynek drewniany wyprodukowany przez firmę TomHus to tzw. smart home, który posiada inteligentną instalację pozwalającą na jednorazowe ustawienie parametrów takich jak np. ogrzewanie - jest ono w pełni ekologiczne, nie emituje spalin i opiera się na energii pozyskiwanej z natury. Drewno, z jakiego zbudowany jest dom, zapobiega nadmiernym utratom ciepła, a rachunki za energię elektryczną będą znacznie niższe, jeśli na dachu zamontowany zostanie system paneli fotowoltaicznych.