stan
pod klucz

Oferta budowy domu:
pod klucz

Od zlecenia budowy do przeprowadzki

Dzięki ofercie domu pod klucz klienci indywidualni nie muszą zajmować się formalnościami związanymi z pozwoleniem na budowę ani dostawą materiałów. Nasza ekipa wykonuje wszystkie prace, uwzględniając preferencje inwestora.
Budowę doprowadzamy do momentu, w którym obiekt jest gotowy do zamieszkania.

Wystarczy tylko rozpakować kartony i zaparzyć herbatę.

Zakres prac

Wykończenie ścian

Malowanie i kafelkowanie

Ściany świeżo zbudowanego domu należy wykończyć, kładąc na płyty masę szpachlową. W zależności od tego, czy ściany będą malowane, czy mają pokrywać je płytki, należy położyć na płyty inny rodzaj szpachlówki. Po wyszlifowaniu i zagruntowaniu powierzchni można już zabrać się za malowanie albo kafelkowanie.

Instalacja urządzeń sanitarnych

Wszystko, co niezbędne

W kuchni i łazience zamontowane będą armatura oraz urządzenia sanitarne (zlew, umywalka, toaleta, prysznic, baterie). Budynek zostanie wyposażony we wszelkie sprzęty konieczne do wykonywania podstawowych czynności higienicznych i pielęgnacyjnych.

Położenie podłóg

Deski i kafelki

W zależności od ukształtowania terenu oraz przewidywanego sposobu ogrzewania budynku podłogi układane są albo na konstrukcji drewnianej, albo na płycie fundamentowej bądź gruncie. Najczęściej stosuje się to pierwsze rozwiązanie. Tam, gdzie nie zostaną położone płytki, posadzka wykonana będzie z drewna. Czy będą to deski czy np. parkiet, będzie zależało od życzenia klienta.

Montaż mebli
w kuchni

Urządzanie serca domu

Aby móc świętować przeprowadzkę do nowego domu przy uroczystej kolacji, najpierw należy urządzić kuchnię. Nasza ekipa na sam początek zamontuje meble, które pomieszczą wszystkie przedmioty nieodzowne podczas przygotowywania posiłków.

Dom gotowy
do zamieszkania

Nareszcie u siebie

Teraz wystarczy tylko poustawiać meble w pozostałych pomieszczeniach, podłączyć sprzęty, ustawić i powiesić dekoracje - i cieszyć się nowym domem. Klient będzie miał możliwość również skorzystania z usługi projektowania wnętrz. Dzięki temu zamieszka w budynku swoich marzeń, stworzonym przez profesjonalistów według jego wizji.

Zapytaj o wycenę