O firmie

Wieloletnie doświadczenie
i profesjonalizm

Już od 15 lat budujemy budynki drewniane w Skandynawii, a od 2016 roku robimy to pod własną marką TomHus. Doświadczenie zdobyte na Północy teraz pozwala nam na zastosowanie technologii szkieletowej także w Krakowie i okolicach.

TomHus jest producentem domów kanadyjskich działającym na terenie Małopolski.
Specjalizujemy się w budowie domów mieszkalnych, całorocznych. Budujemy je na zamówienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów.

Stawiamy przede wszystkim na to, by realizowane przez nas inwestycje były energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Stosujemy nowoczesne rozwiązania pozwalające naszym klientom cieszyć się ciepłymi i przytulnymi domami – bez generowania nadmiernych kosztów. Minimalizujemy używanie materiałów syntetycznych oraz substancji, które mają negatywny wpływ na zdrowie i środowisko.

Dbałość o środowisko i energooszczędność

Wszystkie materiały, jakich używamy przy budowie naszych domów kanadyjskich, są naturalne, w pełni ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia. Nie stosujemy styropianu, plastiku ani impregnatów chemicznych.

Oferta

Współpracujemy z najlepszymi

  • Instalex – specjalista od pomp ciepła, który jest także generalnym wykonawcą innowacyjnej, inteligentnej hydrauliki w domach stawianych przez TomHus;
  • “B&B” Bartłomiej Bednarz – kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych;
  • Ecocomfort – wentylacje z odzyskiem ciepła i klimatyzacja www.ecocomfort.pl
  • Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr.inż Wojciech Swachta

Zdobyte certyfikaty
i uprawnienia

Zezwolenie na budowę domów drewnianych na terenie Norwegii

Dyplom czeladnika zdobyty w Norwegii jako stolarz budowlany i konstrukcyjny